O NAS

Spodziewasz się swojego pierwszego dziecka i czujesz się nieco przytłoczona olbrzymim wyborem produktów dla dzieci?

Jesteś mamą i masz przykre doświadczenia z rzeczami kiepskiej jakości lub kompletnie bezużytecznymi?

A może chciałabyś sprawić wyjątkowy ale jednocześnie przydany prezent swojej siostrze lub najlepszej przyjaciółce?

Świetnie trafiłaś!

Damani to marka stworzona przez mamę dla mam. Przy współpracy z mamami. Filozofia mojej marki oparta jest na 3 filarach: Piękno, Praktyczność & Jakość. Dlaczego akurat te 3?

Piękno: nie ma się co oszukiwać, jako kobiety zawsze chcemy aby nasze dziecko było najpiękniejsze, otaczało się pięknymi przedmiotami, żyło pięknie. Tworząc kolekcje, które znajdziesz w moim sklepie dołożyłam wszelkich starań aby każdy pojedynczy przedmiot był śliczny, estetyczny, cieszący oko młodej mamy. Dobieram wzory i modele, które tworzą niebanalne kolekcje pościelowe i dekoracyjne. Dzieciństwo powinno być słodkie i rozkoszne, a z Damani masz pewność, że takie będzie.

Praktyczność: kupując w moim sklepie nie musisz się obawiać, że jakaś rzecz ci się nie przyda. Osobiście przetestowałam cały mój asortyment. Co więcej! Pościele i akcesoria przeszły najcięższe testy i były oceniane przez najbardziej wymagające jury ever! Moją córeczkę Julię i jej koleżankę z porodówki – Glorię. Chcę ci oszczędzić irytacji, która mnie spotykała, kiedy kupowałam na pozór świetną rzecz, po czym okazywała się czymś kompletnie bezużytecznym i lądowała w kartonie na strychu. Będziesz lub jesteś mamą więc nie masz czasu na niepraktyczne, niepotrzebne zakupy.

Jakość: gwarantuję ci produkty najwyższej jakości, wykonane z materiałów atestowanych, rekomendowanych dla wrażliwej skóry niemowląt. Do kompletów pościelowych używam bawełny satynowej, która jest szlachetniejszym materiałem od zwykłej bawełny. Każdy produkt wykonany jest ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o detale. Kładę duży nacisk na dokładność, aby móc Ci zaoferować wyjątkowy asortyment, którego nie znajdziesz w żadnej sieciówce. W tworzone przeze mnie i moich współpracowników produkty wkładamy całe serce abyś miała pewność, że kupujesz produkt luksusowy.

Teraz już wiesz dlaczego Piękno, Praktyczność & Jakość. Gdybyś jednak miała jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się ze mną skontaktować. Chętnie odpowiem. Jak mama mamie.

 

Marzena Oszek